מהי מערכת סולארית מסחרית?

מהי מערכת סולארית מסחרית?

מערכת סולארית מוגדרת כמסחרית כאשר ההספק המיוצר בה נע בין 15Kwp ל- 50Kwp , את המערכת הסולארית המסחרית ניתן להרכיב על גגות מבני ציבור ותעשייה, שטחים ומבני חקלאות.

מערכת סולארית מסחרית הינה עסק לכל דבר, לכן יש צורך בתאום מס מול הרשויות ופתיחת תיק עוסק מורשה. בנוסף יש לקחת בחשבון הוצאות פרמטרים כמו תחזוקה וביטוח נגד גניבות. התעריף למערכות מסחריות במכסה הנוכחית עומד על 0.9 ₪.

כמו כל שינוי במבנה, כך גם למערכת סולארית, יש צורך בהגשת תכניות אדריכליות ותוכניות חשמל לגופים הרלוונטיים על מנת לקבל היתר להתקנת מערכת סולארית, ולכן אנו בחברת גל מהנדסים עובדים בצמוד למחלקה אדריכלית על מנת להקל על תהליך זה.

גל מהנדסים מהווה חלוצה טכנולוגית בשוק הישראלי והעולמי בתחום התכנון הסולארי והתקינה הסולארית. עם ניסיון רחב וידע תקדימי, גל מהנדסים מספקת תכנון סולארי מתקדם ע"י מהנדסי חשמל ואלקטרואופטיקה בשימוש בכלים מתקדמים ובכלים ייחודיים פרי פיתוחה.

חברת גל מהנדסים מתמחה במתן שירותי תכנון מתקדם, בקרה וליווי צמוד בהקמת כל סוגי המערכות הסולאריות לשוק הפרטי והמסחרי, על-מנת להפיק את המקסימום הניתן ממערכות אלו.

בתהליך תכנון סולארי נלקחים שיקולים כלכליים של צרכי המערכת וצרכי הלקוח, סדרי העדיפויות והתאמת תכנית אפקטיבית. הכלים המדעיים לניתוחים הם אלה שמציבים את גל מהנדסים בחזית הטכנולוגיה, ביעוץ ופתרון בעיות למערכות בארץ ובעולם.

שיתוף:

דילוג לתוכן