מהי מערכת סולארית ביתית?

מהי מערכת סולארית ביתית?

מערכות סולאריות ביתיות רבות בארץ מפיקות כמות אנרגיה נמוכה משמעותית יחסית לגודל המערכת בגלל תכנון סולארי לא נכון, תכנון חשמל לקוי ועקב חוסר ידע מקצועי בתחום הסולארי. בחברת גל מהנדסים אנו מקפידים במיוחד על תכנון סולארי וחשמלי נכון וחכם.

המחזיקים במערכת סולארית ביתית נהנים מתעריף קניית חשמל גבוהה מהרגיל על ידי חברת חשמל (1.20 ₪ לקוט"ש) ופטור ממס למערכות עד 4KW , לכן זוהי השקעה טובה אשר מוחזרת במהרה ובנוסף תורמת לשמירת הסביבה על ידי ייצור אנרגיה ירוקה.

בתהליך תכנון סולארי נלקחים שיקולים כלכליים של צרכי המערכת וצרכי הלקוח, סדרי העדיפויות והתאמת תכנית אפקטיבית. הכלים המדעיים לניתוחים הם אלה שמציבים את גל מהנדסים בחזית הטכנולוגיה, ביעוץ ופתרון בעיות למערכות בארץ ובעולם.

מערכת סולארית מוגדרת כביתית כאשר ההספק המיוצר בה אינו עולה על 15KWP , ולכן זוהי מערכת אשר ניתן להרכיב על רוב הגגות הפרטיים, שכן השטח שמערכת זו תופסת אינו גדול. כמו כן יש לתת דגש על תכנון סולארי מדויק מבחינת כיווני השמש וההצללות, ולתת דגש על תכנון חשמל חכם וזאת כדי להגיע לתפוקה מרבית ביחס לגודל המערכת הסולארית.

כמו כל שינוי במבנה, כך גם למערכת סולארית, יש צורך בהגשת תכניות אדריכליות ותוכניות חשמל לגופים הרלוונטיים על מנת לקבל היתר להתקנת מערכת סולארית, ולכן אנו בחברת גל מהנדסים עובדים בצמוד למחלקה אדריכלית על מנת להקל על תהליך זה.

גל מהנדסים מהווה חלוצה טכנולוגית בשוק הישראלי והעולמי בתחום התכנון הסולארי והתקינה הסולארית. עם ניסיון רחב וידע תקדימי, החברה מספקת תכנון סולארי ויעוץ סולארי מתקדם בשימוש בכלים מתקדמים ובכלים ייחודיים פרי פיתוחה.

שילוב הידע האקדמי עם שיטות העבודה והניסיון במאות רבות של מערכות סולאריות, קשר מתמיד עם המתקינים בשטח, השקעה מתמדת בהתייעלות – מחקר וחקר ביצועים סולאריים, באופטימיזציה סולארית לצד מהנדסי מפתח, הם עיקר עוצמת החברה בתכנון מערכות סולאריות.

גל מהנדסים מתמחה במתן שירותי תכנון מתקדם, בקרה, עזרה בבחירת מתקינים למערכת, ליווי צמוד בהקמת כל סוגי המערכות הסולאריות לשוק הפרטי והמסחרי, על-מנת להפיק את המקסימום הניתן ממערכות אלו.

לקראת כל מערכת ניבנה מודל תלת ממדי החוזה את המערכת לאורך השנים כולל טמפרטורות, שטפי אור, הצללות וניתוח חשמלי וזאת לצד כלי הנדסה אלקטרואופטיים וחשמליים לשיפור נצילות ויעילות המערכות.

שיתוף:

דילוג לתוכן