למה לי מהנדס חשמל אם חברת הבית חכם אחראית על תכנון בית חכם

למה לי מהנדס חשמל אם חברת הבית חכם אחראית על תכנון בית חכם

מערכת בית חכם הינה מערכת מרכזית לשליטה ובקרה על מערכות החשמל בבית, אשר מקלה על חייכם על ידי שימוש נוח וחכם יותר. בשימוש במערכת בית חכם, תוכלו ליהנות בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם בזמן שהותכם בבית. המערכת שולטת בין היתר על תאורה, audio/video , ברזי השקיה, מיזוג, מערכת אבטחה, תרחישים שונים והכי חשוב הנאה ונוחות. מערכת חשמל חכם מתאימה לפרויקטים בכל סדר גודל-בתים פרטיים, דירות, דירות יוקרה, משרדים ועוד.

כאשר תיגשו לתכנן את ביתכם תצטרכו להחליט בתחומים רבים כמו עיצוב הבית, תכנון ,בניה ועוד. תחומים אלו אינם מוכרים לכם כמו גם תחום החשמל בבית החכם.

חברות השירות השונות וספקי הציוד של הבית החכם הם אלו אשר מוכרות מערכות לבתים חכמים, מתכנתות, מאפיינות ומגדירות אותן לצרכי הלקוח.

לקוחות רבים נוטים לחשוב שמדובר בתכנון חשמלי, בעוד שתכנון חשמלי נעשה אך ורק ע"י מהנדס חשמל מוסמך וכולל בתוכו חלוקה נכונה של מערכת החשמל ובדיקת התאמת הפריסה של מתכנני הבית החכם כמו גם הכרת חוק החשמל. מהנדס החשמל אחראי לתכנון יסודי המקיף את כל אלמנטי הבטיחות והתכנון ההנדסי של החשמל בבית. המיישמים את הגדרות הבקר מטעם חברת הציוד אחראים רק על יישום הבקר והתאמתו, מהנדס החשמל מתכנן את החשמל עליו שולט הבקר, קובע עומסים, חישובים של זרמים מתחים יציבות , חלוקת הספק, הרמוניות, תדרים, זרמי הגנות ובטיחות לבית החכם בתחום החשמל, לשם כך קיים מהנדס חשמל, אשר משמש גם כיועץ.

מהנדס החשמל שבחרתם יעבוד בתאום עם האדריכל ועם חברת ה"בית חכם".

אותו מהנדס החשמל שיתכנן את הבית שלכם, גם אם הבית לא יהיה חכם, יצטרך לתכנן את לוחות החשמל, הציודים הזרמים, הגנות נגד קצרים וכו'.
גל מהנדסים מובילה בתכנון לבתים חכמים, משמשת יועצת אולטימטיבית ללקוחות ולאדריכלים ליצירת בית ללא תקלות חשמל, עם יציבות והתאמה לצרכים הנוכחים של הבית ולצרכים העתידיים.

שיתוף:

דילוג לתוכן