בודק חשמל - בדיקות חשמל

איתור תקלת חשמל


משרדנו מעניק שרותי בדיקת מומחים לחקר כשלי חשמל ע"י מהנדס חשמל מוסמך בודק סוג 3. כשל במערכת החשמל יכול להשבית עסק, לגרום לאובדן חיי אדם ולבעיות נוספות. בעת בדיקת חשמל לאיתור כשל או בעיית חשמל אנו משתמשים בציוד המדידה המתקדם ביותר לחקר הבעיות ברשת החשמל. אם נתקעת בבעיית חשמל נשמח לעמוד לרשותך.

מהנדס בודק סוג 3 הינו חשמלאי בודק ומהנדס חשמל בעל  דרגת הרישוי הגבוהה ביותר עבור בדיקות חשמל. שרות ע"י מהנדס בודק סוג 3 אינו מוגבל לגודל חיבור או סוג מתקן חשמל. מהנדסי החשמל במשרדנו מנוסים בתחום איתור תקלות, הפרעות ברשת החשמל, הרמוניות, פליקים, דליפות וכיוב'. איכות הבדיקות וההבחנה מתבצעת בין השאר ע"י כלי מדידה מתקדמים וכמובן ניסיון של שנים באיתור תקלות.

 מהנדס חשמל בודק

חשמלאי בודק סוג 3 הוא מהנדס חשמל, בודק חשמל מוסמך, שמאחוריו לפחות שנתיים של וותק בביצוע עבודות חשמלאי מהנדס. הרישיון הזה מאפשר  לבצע את כל סוגי עבודות חשמל  בכל סוגי המתקנים ללא הגבלה של מתח, זרם או גודל. בין היתר מדובר על בדיקות חשמל של  תחנות כוח, חדרי שנאים ומערכות חשמל מורכבות, בדיקות וסקר לוחות חשמל, בדיקות סופיות של מערכת החשמל לפני חיבורם לחשמל הקבוע, בדיקות תקינות מכל הסוגים למערכות קיימות.

 בדיקות  חשמל  שמבצע בודק חשמל סוג  3:

  1. חקר כשלים ואיתור תקלות
  2. בדיקת הארקה רציפות הארקה והתנגדות הארקה
  3. התנגדות בידוד המתקן
  4. התאמה בין צרכני החשמל לשטח חתך המוליכים
  5. תקני אביזרי החשמל
  6. תקינות לוח החשמל
  7. קיום מיגון להגנה בפני מגע מקרי וחשמול
  8. התאמת התוכניות לביצוע בשטח
  9. בדיקת ממסרי פחת-זרם דלף, להגנה בפני חשמול

אנו זמינים בשבילכם!  אתם מוזמנים להתקשר בכל שאלה, ההתייעצות הינה ללא כל עלות. 
 התקשרו עכשיו ותיהנו משירות בסטנדרט של גל מהנדסים.

בודק חשמל

צור קשר

  1.